Anasayfa

Nasuhbey Koleji (Ataşehir) tarafından 11 Ağustos 2020 Salı 19:00`da Nasuhbey Koleji Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın 8 Yaşaltı ve 10 Yaşaltıolmak üzere 2 yaş kategorisinde düzenlenmesi planlanmıştır.
Turnuva chess.com online satranç platformunda, 8 dakika + 2 saniye tempoda 7 tur yapılacaktır. Turnuva sonunda genel sıralamada dereceye girecek sporcular Nasuhbey Koleji tarafından madalya ve Nezih Kitabevi hediye çeki ödülleri verilecektir.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

07.08.2020

Baysem ailesi olarak Kurban Bayramı’nızı kutluyor ve bu bayramın herkese mutluluk getirmesini diliyoruz. Beraber nice sağlıklı ve keyifli bayramlara!

31.07.2020
İstanbul İl Temsilcimiz Rıza Öney'in babası, Türk müziğinin ve edebiyatının önemli isimlerinden, satranç sporuna gönül vermiş Dr. Mehmet Cahit Öney hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ailesine, sevenlerine ve satranç camiamıza başsağlığı dileriz.
30.07.2020

Satranç tutkudur, satranç mücadeledir. 64 karede yaşanan en güzel heyecanların, inanmanın, başarmanın adıdır. Ve biz bu sporun ruhuyla birlikte sevinen, birlikte mutlu olan, en zor zamanları birlikte paylaşarak daha da büyüyen kocaman bir aileyiz. Ülkemize gurur veren başarılarla, aydınlık bir gelecek için atılan doğru hamlelerle dolu nice güzel yıllarımız olsun...

UNESCO tarafından 20 Temmuz 1966'da ilan edilen Dünya Satranç Günü'nün 54. yıl dönümünü kutluyoruz.

20.07.2020

15 Temmuz gecesi büyük bir kahramanlık gösteren halkımız, demokrasiye kast eden hain bir saldırıyı önlemiştir. Terör ve şiddete verilecek tek cevap demokrasi, adalet ve hukukun üstünlüğüdür.

Bu vesile ile Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde bir kez daha tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, şükran ve saygıyla anıyoruz.

15.07.2020
 8  ...