Anasayfa

Ülkemizin ve tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlar; sevgi, dostluk ve huzur dolu nice  bayramlar dileriz.
24.05.2020
Büyük önder Atatürk, milli mücadelenin başlangıcı olması sebebiyle büyük önem taşıyan 19 Mayıs 1919 tarihini Türk gençliğine armağan etmiştir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basışının 101. yıl dönümünde, Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi bir kez daha minnet ve şükranla anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.
19.05.2020

Dünyanın en değerli varlıkları olan annelerimizin, Anneler Günü’nü en içten dileklerimizle kutlarız.

10.05.2020
19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Beylikdüzü Belediyesi sponsorluğunda ve TSF Beylikdüzü İlçe Temsilciliği organizasyonunda 15 Mayıs 2020 Cuma günü Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva her yaş grubunun katılımına açık düzenlenecek olup, dereceye girecek sporcular Beylikdüzü Belediyesi tarafından maddi ödüller ve çeşitli kategori derecelerinde kupa-madalya ile ödüllendirilecektir.
Turnuva chess.com online satranç oynama platformunda yapılacaktır. Kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden haberin devamında başlamış olup, detaylı bilgi haberin devamında yayımlanmıştır.
 
09.05.2020
19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs 2020 Salı günü Kartal Belediyesi iş birliğiyle Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva her yaş grubunun katılımına açık düzenlenecek olup, dereceye girecek sporcular Kartal Belediyesi tarafından maddi ödüller ve çeşitli kategori derecelerinde toplam 101 madalya ile ödüllendirilecektir.
Turnuva chess.com online satranç oynama platformunda yapılacaktır. Kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle yapılacak olup, turnuva teknik detayları yayımlanacaktır.
09.05.2020
 3  ...