Hakkımızda

Deneyimli kadrosu , donanımlı sınıfı ve sıcak ortamıyla 21 Eylül 2013'te eğitim hayatına başlayan BAYSEM geleceğin yıldızlarını keşfetmek için çalışıyor.

   
   Nuri Gençay GENÇ

   İnşaat Mühendisi , 2. Kademe Antrenör, Hakem, Oyuncu

   2010 yılından itibaren TSF Bayrampaşa İlçe Temsilciliği görevini yerine getirmektedir.
   2010-2011-2012 ist yaş grupları gibi birçok etkinlikte  koordinatör ve çeşitli milli takım kamplarında  çevirmen olarak görev yaptı.

  Okul ve eğitim kurumlarında satranç antrenörlüğü görevini yerine getirerek, birçok sporcunun gelişmesine katkıda bulundu, İstanbul Teknik Üniversitesi Bölge Planlama Bölümünde yüksek lisansını tamamlamasının ardından halen Doktora çalışmalarına devam etmektedir.---------------------------------------------------------------------------------

    Mehmet Erdem KAYAR

   FIDE Trainer (Dünya Satranç Federasyonu 4. Kademe Lisanslı Eğitmeni), Kıdemli Satranç Antrenörü (Türkiye Satranç Federasyonu 3. Kademe), ve 1991 yılından beri lisanslı satranç sporcusu CM Mehmet Erdem Kayar, 23.02.1977 İstanbul doğumludur. Üsküdar Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Felsefe (Lisans), Ekonomi ve Finans (Yüksek Lisans) Mezunudur. Pedagojik formasyonunu Sakarya Üniversitesinde tamamlamıştır. Çok sayıda ulusal ve uluslararası turnuvalara iştirak ederek çeşitli dereceler elde etmiş, aktif sporcu olduğu dönemde 2245 Elo (Uluslararası Kuvvet Derecesi) puanına ulaşmıştır. Türkiye Satranç Federasyonu Milli Takımlar Sorumlusu ve Milli Takım Alt Yapı (7-12 Yaş Grubu)  Antrenörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. "Satrancın Transendental Geometrisi" ve "From The Ashes of A Classic" isimli iki adet yayınlanmış makalesi vardır. Türkiye Satranç Federasyonu Antrenörler Kurulu üyesi ve İstanbul Satranç Derneği yönetim kurulu eski üyesidir.


---------------------------------------------------------------------------------

    Esat Bağlan

   Fide Ustası olan Esat Bağlan, İsveç'in Stockholm şehrinde, 26 Aralık-6  Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen Rilton Cup Turnuvasında  sergilediği başarılı performansı ile son IM normunu almaya hak kazanarak tüm IM normlarını tamamlamış bulunmaktadır.
2019 yılında eğitimlerine başlamış olan antrenörümüzün birçok derecesi bulunmaktadır;

2018    Türkiye Şampiyonası Üçüncülüğü
2016    Türkiye Üniversitelerarası Satranç Şampiyonası Üçüncülüğü
2016    15th Memorial Kesarovski-Stanchev Kategori Birinciliği
2015    Türkiye Üniversitelerarası Üçüncülüğü
2015    Battle of Senta Üçüncülüğü
2013    5. Akdeniz Gençler Şampiyonası Üçüncülüğü
2013    Uluslararası İstanbul Festivali Üçüncülüğü
2013    Avrupa Şampiyonluğu
2013    Türkiye Şampiyonluğu
2012    Türkiye Yaş Grupları Üçüncülüğü
2011    Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu
2010    Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu
2006    İstanbul Yaş Grupları Şampiyonluğu