30 Ağustos Zafer Bayramı Online Satranç Turnuvası
30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında İstanbul İl Temsilciliği ve Kartal Belediyesi Satranç Akademisi iş birliğiyle 30 Ağustos 2020 Pazar 14.00`dan itibaren Zafer Bayramı Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
 
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 11 tur düzenlenecektir. Turnuvada genel sıralamada ve kategori ödüllerinde dereceye girecek toplam 30 sporcu sporcu Kartal Belediyesi tarafından toplamda 5.000 TL maddi ödül ile ödüllendirilecektir. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları izlenmelidir.
 
 
Kayıtlarla ilgili İletişim: İl Temsilciliği - 212 249 41 67

BİLGİ: Daha önceden TSF İstanbul chess.com Açık Turnuvalar kulübünde bir turnuvaya kayıtlı sporcuların tekrar kayıt yaptırmalarına gerek yoktur (m.1-2-3). Turnuvaya 1 saat kala turnuva linkinden KATIL butonuna basarak katılım gösterebilirler (m.4)

TURNUVA KATILIM ADIMLARI
1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakkamdan oluşturulabilir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..
2- chess.com sitesinde turnuva grubuna/kulübüne üye olunmalıdır. Turnuva kulübü için tıklayınız..
3- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. Online Kayıt için tıklayınız..
4- Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinden Turnuva linkinde KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.
  
235 kez okundu