Nasuhbey Koleji Online Satranç Turnuvası 11 Ağustos 2020
Nasuhbey Koleji (Ataşehir) tarafından 11 Ağustos 2020 Salı 19:00`da Nasuhbey Koleji Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın 8 Yaşaltı ve 10 Yaşaltıolmak üzere 2 yaş kategorisinde düzenlenmesi planlanmıştır.
Turnuva chess.com online satranç platformunda, 8 dakika + 2 saniye tempoda 7 tur yapılacaktır. Turnuva sonunda genel sıralamada dereceye girecek sporcular Nasuhbey Koleji tarafından madalya ve Nezih Kitabevi hediye çeki ödülleri verilecektir. Ayrıca, her kategoride Ataşehir, Kadıköy ve Üsküdar ikametli ilk 6 sporcuya kategori ödülü olarak madalya ve Satranç takımı hediye edilecektir. 
Turnuvaya kayıtlar başlamış olup, online kayıt bilgisi haberin devamında yayımlanmıştır.
 
 
BİLGİ:  TSF İstanbul 8 Yaş ve 10 yaş kulüplerinde daha önceden üyeliği bulunan sporcularımızın tekrar kayıt yaptırmalarına gerek yoktur (aşağıdaki 1-2-3. adımlar). Turnuvaya 1 saat kala turnuva linkinden (aşağıdaki 4.adım) KATIL butonuna basarak katılım gösterebilirler.
 
Turnuva Katılım Adımları:
1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakkamdan oluşturulabilir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..
2- chess.com sitesinde turnuva grubuna üye olunmalıdır.
3- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. Online Kayıt olmak için tıklayınız..
4- Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinden KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.
  
316 kez okundu